Kurz Telesné procesy AC

Telesné procesy sú jedným z nástrojov Access Consciousness. Pracujú s energiou tiel a bytostí. Umožujú nám mať užší vzťah, spojenie a lepšiu komunikáciu s naším telom. Odomykajú a menia rôzne obmedzenia, bolesti a utrpenia naších tiel v tejto realite. Učia telo prijímať. Využívajú k tomu jemný a láskavý dotyk, ktorý si každé telo zamiluje.

Na kurze:

– spoznáte energiu telesného procesu
– naučíte sa vnímať svoje a klientovo telo
– naučíte sa komunikovať so svojím telom
– naučíte sa spúšťať telesný proces
– dostanete manuál
– získate certifikát a môžete ich začať využívať pre seba, svojich blízkych, či klientov

Na kurzy telesných procesov nie sú potrebné žiadne predpoklady. S ľahkosťou sa ich naučia aj deti.

Dĺžka trvania kurzu: 3 hodiny

Cena:

  • Dospelí: 90€
  • Osoby od 15 do 18 rokov: 45€
  • Deti v sprievode dospelej osoby: zdarma

Legenda El Dorada

Legenda El Doarada je telesný proces, ktorý pomocou jemného a láskavého dotyku pomáha uľaviť pri bolestiach chrbtice, či vnútorných orgánov, ako sú napr.: pečeň, srdce, pľúca, žalúdok ai.

Príďte sa ho naučiť. Môžete ho používať pre členov vašej rodiny, priateľov, či známych, ako aj pri práci s klientami v rôznych salónoch, či wellness centrách. 

Termín kurzu: pripravujeme pre vás

MTVSS

MTVSS je telesný proces, ktorý má veľmi široké využitie. Jeho hlavnou úlohou je podpora samoliečebných schopností organizmu a podpora imunity. Je skvelé, že tento telesný proces môžete spúšťať na tele v dobe, keď máte Vy alebo niekto blízky práve prebiehajúce akútne ochorenie – nachladnutie, chrípku, zvýšenú teplotu…, ale aj keď ste úplne zdraví ako prevenciu. 

Termín kurzu: pripravujeme pre vás