Access Consciousness

Access Consciousness je systém jednoduchých techník, nástrojov a procesov. Pozýva vás k tomu, aby ste sa stali odborníkmi sami pre seba. Posiluje vás v tom, aby ste vedeli, že viete. Či už chcete zmeniť niečo vo svojom živote, podnikaní, vzťahoch, alebo vo svojom tele, Access má nástroje, ktoré facilitujú akúkoľvek zmenu. 

Metóda vznikla v roku 1990 v USA. Zakladateľom je Gary Douglas. Jej cieľom je umožniť širšie vedomie pre každého a vytvoriť svet s väčšími a lepšími možnosťami, aby sa darilo celému ľudstvu. Pomáha meniť realitu s radosťou a ľahkosťou.

Pre koho je určený?

Pre hľadačov, snílkov a tvorcov, ktorí vždy vedeli, že niečo iného je tu možné. A pre tých, ktorí túžia vytvoriť niečo iného v podnikaní, vo vzťahoch a každodennom živote. 

Čo je potrebné?

Otvorená myseľ, otvorenosť ísť za hranice obvyklého a ochota prejsť od problémov k možnostiam. 

Účinky Access Consciousness

– namiesto toho, aby ste riešili problémy, začnete hľadať možnosti

– budete vďačnejší za všetko a všetkých na planéte

– začnete sa mať viac radi

– začnete preplávať životom s väčšou ľahkosťou a radosťou

Mnoho ľudí strávi svoj život hľadaním odpovedí v duchovných kruhoch, meditáciách, jóge a u guruov, a myslia si, že s nimi niečo nie je v poriadku. Čo ak je to jednoduchšie? Access Consciousness má iný uhol pohľadu. Je založený na otázkach, ktore obchádzajú logickú myseľ. Otázky majú moc preniesť vás do zeme možností, zatiaľ čo závery všetko zastavujú.

Čo ak s vami nikdy nič nebolo v neporiadku? Čo ak jediná vec, ktorá vám v niečom bráni ste vy sami a to, čo ste o sebe usúdili? A teraz, čo je potrebné urobiť k tomu, aby ste sa prihlásili k svojej veľkosti?

Gary Douglas: „Pokiaľ začnete hľadať možnosti namiesto výsledku, môžete mať stále rozširujúcu sa realitu a možnosti a tým vytvoriť iný svet.“

Všetko v živote ku mne prichádza
s radosťou, ľahkosťou a slávou.