Access Energetic Facelift

Access Energetic Facelift je jeden z nástrojov Access Consciousness. Zahŕňa v sebe mix rôznych energií a telesných procesov. Telesné procesy Access Consciousness využívajú vlastnú energiu tela a nachádzajú sa v každom tele.

Naša tvár odrzkadľuje to, ako vyzerá naše telo zvnútra, a v akom stave je energetický systém tela. Keď starneme, tak sa vplyvom našich uhlov pohľadu mení energetická štruktúra nášho tela a jednotlivých orgánov. Pomocou Acess Energetic Facelift energetický systém tela harmonizujeme a vyrovnávame. Tieto zmeny sa potom odzrkadlia na našej tvári.

Acess Energetic Facelift je zameraný na omladenie, posilnenie a energetizovanie organizmu. Zjemňuje, napína a omladzuje tvár a telo. Prehlbuje a urýchľuje prirodzené liečivé schopnosti tela. Zvráti príznaky starnutia, stresu a gravitácie na tvári i na tele. Nie sú potrebné žiadne injekcie, operácie, lieky, či špeciálne krémy a mastičky.

Počas terapie terapeut prikladá ruky na tvár, krk a dekolt, pričom dotyky sú veľmi jemné a príjemné. Ľudia, ktorí absolvovali túto terapiu majú viac energie, vyzerajú mladší, majú uvoľnenejší a žiarivejší vzhľad v očiach a na tvári, majú menej vrások, hladšiu, jasnejšiu a pevnejšiu pokožku, miznú opuchy, mení sa vzhľad jaziev a pigmentácie, žilky sú menej viditeľné, spevňuje sa aj zadok a prsia.

Čo ak by vek bol iba číslo? Čo ak je názor na vek iba uhol pohľadu, ktorý ste uzamkli do svojho tela? Aká mladá a krásna môžete byť?


Všetko v živote ku mne prichádza s radosťou, ľahkosťou a slávou.