Masáž Víly

Masáž VÍLY je jemná relaxačná intuitívna masáž určená pre ženy. Spája v sebe prvky viacerých druhov masáží, prácu s energiou a jedinečné vlastnosti masážneho oleja Víly. Pri masáži sa prechádza cez meridiány a jemne sa stimulujú reflexné body. Hmaty sú jemné, pomalé, pomáhajú skľudniť myseľ, uvedomiť si a vychutnať každý okamžik samotnej masáže. Masíruje sa celé telo od končekov prstov na nohách až po končeky vlasov na hlave.

Olej Víly pôsobí nielen na fyzické telo, ale aj na jemnohmotné telá. Poskytuje kompletnú harmóniu a blahobyt. Podporuje prijatie a lásku k sebe a ostatným, otvára srdce, podporuje vlastnú prirodzenosť, sebavyjadrenie a sebadôveru, celkovú hojnosť a spojenie sa s vyšším vnútorným vedením. Jedinečná vôňa oleja podporuje ženskosť a zmyselnosť.

Výroba oleja Víly prebieha vedomým spôsobom. Počas výroby sa olej harmonizuje a energeticky nabíja, aby získal svoje jedinečné vlastnosti.

Hudba a harmonické zvukové vlny dokážu harmonizovať ľudské telo a srdcovú čakru. Využíva sa k tomu frekvencia 432 Hz. Hudba ladená na túto frekvenciu je jasnejšia, čistejšia a príjemnejšia pre naše uši. Často sa využíva pri meditáciách a rôznych relaxačných cvičeniach.

Farby sú dôležitým zdrojom energie. Počas procesu spracovania sú do oleja vyžarované farby z farebných panelov. Farby sa využívajú na liečenie už tisícky rokov. Dokážu nás aktivovať, osviežiť, uvoľniť, harmonizovať, upokojiť, povzbudiť, či posilniť. Vhodný výber farieb má blahodárny účinok na naše zdravie.

Pri výrobe sa využívajú biodynamické systémy, ktoré dodávajú oleju biokinetickú energiu.

Vyrobený olej sa testuje z hľadiska energie podľa Bovisovej stupnice. Má hodnotu vyššiu ako 7 000 stupňov Bovis, čo zodpovedá vibráciám zdravého človeka. Olej túto energiu uvoľňuje, preto je prospešný pre ľudské telo.

Kontraindikácie

horúčka, zvýsená teplota, celková telesná slabosť

infekčné a nádorové ochorenia

choroby so zvýšenou krvácavosťou

infekčné a zápalové kožné choroby

epilepsia, glaukom, osteoporóza

čerstvé poúrazové a pooperačné stavy

stav po infarkte myokardu, srdcová slabosť, ICHS

pod vpyvom alkoholu a iných omamných látok

zápal žíl a trombóza, kŕčové žily, vredy predkolenia

Hýčkajte svoje krásne telo a ženu,
ktorou naozaj ste.