Online služby

V dnešnej dobe je možné využívať služby Regeneračného centra Mirka formou osobného stretnutia alebo online. Viem, že mnohých z Vás trápia rôzne problémy, či bolesti a hľadáte možnosti, ako ich odstrániť. Preto som sa rozhodla poskytnúť niektoré svoje služby online – pre vás z pohodlia vášho domova.

Technické požiadavky a platba

Konzultácia alebo cvičenie prebieha online cez aplikáciu Zoom alebo FB messenger. Je potrebné mať zapnutú kameru. Pri cvičeniach je potrebné mať kameru umiestnenú tak, aby som Vás videla na kamere, a aby ste aj Vy mali dostatočný priestor na cvičenie.

Požadovanú službu je potrebné mať vyplatenú vopred. Platba sa uskutočňuje prevodom na účet. Informácie k platbe zasielam po spoločnej komunikácii na mail. Každé cvičenie alebo konzultáciu si môžete zaplatiť zvlášť, alebo si môžete zakúpiť pernamentku, či stanoviť si nejaký badget, z ktorého sa budú jednotlivé služby odpočítavať. Akúkoľvek službu zaplatenú online si po opätovnom otvorení centra môžete uplatniť aj „naživo.“

Príklad: Zakúpite si 5-vstupovú pernamentku na cvičenie SM systém. Využijete z nej 3 cvičenia. Zruší sa zákaz vychádzania a Vy by ste radšej prišli osobne. Dohodnete si termín a využijete pernamentku, ktorú už máte zakúpenú. Nie je potrebné si zakúpiť/zaplatiť niečo iné.

Pokyny k individuálnym cvičeniam a SM systému

Pred prvým cvičením je potrebné absolvovať so mnou vyšetrenie (konzultáciu) Vášho zdravotného stavu. Aby som vedela, čo Vás trápi, s čím máte problém, čo môžete a čo naopak nesmiete cvičiť, vybrať pre Vás správne cviky, ktoré Vám pomôžu s VašImi bolesťami. Doporučiť prípadne iné veci, ktoré by Vám mohli pomôcť. V skratke, aby som Vám vedela ušiť terapiu na mieru.

Ak ste už ku mne chodili, nie je to potrebné.

Zaujala vás ponuka online služieb?

Zdieľajte túto správu so svojimi priateľmi.

Zdieľať cez Facebook

Online služby zostanú aj po otvorení prevádzky Regeneračného centra Mirka online. Môžete tak kedykoľvek využiť cvičenie alebo konzultáciu z pohodlia Vášho domova.