Access Bars – terapia,ktorá zmenila môj život

Takých terapií, ktoré to sľubovali, bolo skutočne veľa. Možno ste niektoré z nich vyskúšali, ale po terapii ste nepocítili žiadnu veľkú zmenu. Osobne som vyskúšala niekoľko rôznych terapií s väčšími, či menšími žiadanými výsledkami. Najväčšie zmeny prišli práve po absolvovaní tejto terapie. Z rozprávania iných, pre mňa vtedy neznámych ľudí, som sa dozvedala, čo všetko vyskúšali oni, a ako im access pomohol omnoho rýchlejšie meniť ich život.

Mantra accessu znie: Všetko ku mne prichádza s ľahkosťou, radosťou a slávou. (All in life comes to me with joy, ease and glory.)

Keď som to v manuáli čítala, nechcela som tomu vôbec veriť. O čom to vôbec rozprávajú? Verila som však osobe, ktorá ma na kurz Access Bars pozvala. Samotný kurz prebiehal v príjemnej atmosfére. Počas terapie som ležala na masážnom lehátku. Terapeut (iný účastník kurzu) sa dotýkal mojej hlavy na presne stanovených bodoch. Počas terapie som cítila úžasné uvoľnenie tela. Myseľ sa zázračne skľudnila a ja som vnímala neuveriteľný pokoj.

Pred accessom som bola tiché zakríknuté žieňa, ktoré túžilo žiť svoj sen. Žiť život podľa vlastných predstáv bez toho, aby som bola súdená. Chcela som sa viac smiať, viac sa radovať, vedieť sa uvoľniť, menej sa stresovať, získať stratené zdravie, mať viac energie, nebáť sa využívať svoje dary, nebáť sa presadiť, začať podnikať a byť samostatná.

Už je to niečo cez 2 roky, čo som sa po prvýkrát stretla s accessom. Necelé dva roky, čo pravidelne absolvujem terapie, necelé 2 roky, čo pravidelne využívam nástroje, ktoré som sa naučila na kurze Access Bars a na ďalších pokračovacích kurzoch.

A aký je môj život teraz?

Mám viac ľahkosti a radosti vo svojom živote. Omnoho viac energie a elánu. Veľmi rada sa smejem a vtipkujem. Podnikám. Učím sa nesúdiť samú seba. Naučila som sa channelovať s bytosťami svetla a vedomia. Naučila som sa pracovať so svojimi darmi a talentami. Našla som si novú rodinu, ktorá mi pomáha a podporuje ma. Točím videá na fb, píšem posty (ktoré som kedysi neznášala), vediem kurzy a cvičenia. Posúvam sa neustále ďalej.

Stálo mi to za to?

Určite ÁNO.

A čo Vy? Túžite žiť krajší, ľahší a radostnejší život?

Čo ak práve Access Bars je tá zmena, o ktorú si žiadate?

Zdielať tento článok na: